TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In deze laatste aflevering van Oh, wat een jaar van dit seizoen is het de beurt aan John van de Heuvel en Ria Valk om hun beste beentje voort te zetten. Chantal Janzen test hen - en hun panelleden Carlo Boszhard en Ruben Nicolai - namelijk op hun kennis over 1978. Wat weten ze nog van het WK in Argentinië? Wie gaf het allereerste popconcert in ons land? En waarom kwam vluchtmaatschappij KLM in het nieuws?
De normaal zo serieuze John van de Heuvel laat zich in dit programma dan ook van een andere kant zien, inclusief krullende pruik. Hij was in 1978 pas zestien, maar heeft goede herinneringen aan die tijd. "In 1978 zat ik op de havo en ben ik blijven zitten. Het was allemaal veel te gezellig. Je leert het uitgaan een beetje ontdekken en ik had een brommer", zo vertelt hij o.a. in de aflevering die al op Videoland staat.
Benieuwd wat nog meer? Je ziet Oh, wat een jaar zaterdag om 20:00 uur op RTL4.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?