TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Teamcaptains Carlo Boszhard en Ruben Nicolai wacht een stevige uitdaging in Oh, wat een jaar. Alles draait om 1968, een jaar waarin ze allebei nog niet geboren waren. Het kon dus weleens lastig worden als Chantal Janzen hen aan de tand voelt over dit veelbewogen schrikkeljaar. Zo brak in Tsjecho-Slowakije de Praagse Lente uit, zorgde het Tet-offensief voor verharding van de Vietnamoorlog en onderging het Nederlands onderwijsstelsel een transformatie door de invoering van de Mammoetwet.
Gelukkig kunnen Carlo en Ruben terugvallen op hun gasten Barrie Stevens en Catherine Keyl. De Britse choreograaf was destijds 24 en woonde al zes jaar in Nederland, dus hij heeft het jaar hier heel bewust meegemaakt. Catherine was 22 en genoot ook volop van de sixties.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint