TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het nieuwe NPO 2-programma Olympische dromen bestaat uit tien korte portretten van topsporters die in Tokio hopen te schitteren op het hoogste podium.
De tv-formule is bijzonder: presentator Wilfried de Jong zit naast het bed van een topsporter en hij droomt met ze mee. Over glorie op de Olympische Spelen in Japan. En hoe dat te bereiken.
Wat is straks de perfecte oefening? Kan die start nog een tikkeltje sneller? Wat moet er beslist mee naar Tokio? Een knuffel? Het puzzelboekje? Of toch die vuistdikke roman?
In deze eerste aflevering is de beurt aan de goedlachse atleet Churandy Martina, die in Tokio nog één keer alles uit de kast wil halen. “Ik ga voor de finale, voor een medaille, niet om alleen de eerste ronde te lopen”, zei hij eerder dit jaar tegen de NOS.
Wat neemt Martina mee naar Tokio en waarin moet hij nog verbeteren? Wilfried De Jong wil het allemaal weten. Ook laat hij wedstrijdbeelden zien.
De korte portretten zijn tien avonden op rij te zien, om 22:00 uur op NPO 2, behalve op zondag.
Na Churandy Martina komen in Olympische dromen nog aan bod: de atleten Dafne Schippers en Nadine Visser, handbalster Tess Wester, windsurfer Kiran Badloe, zwemster Kira Toussaint, judoka Noël van ‘t End, skateboardster Candy Jacobs, turner Bart Deurloo en wielrenner Harrie Lavreysen.
Partnerbijdrage
De eerste twee afleveringen van Football Island stream je nu bij Videoland
11:32Johan Derksen kritisch over afwezige Thomas van Groningen in Nieuws van de Dag
10:56Dinand Woesthoff geeft Willie Wartaal een uitbrander in The Voice of Holland: 'Je zit er zo ontzettend naast'
10:09Lof voor Raymond Mens als invalpresentator van Nieuws van de Dag: 'Verademing'
08:41De TV van gisteren: Flikken Maastricht-fans zien Eric Corton zijn debuut maken