TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Beter laat dan nooit blijkt ook in het tweede seizoen een onvervalste kijkcijferhit. Wekelijks stemt ruim een miljoen kijkers af op de avonturen van Gerard Cox, Peter Faber, Willibrord Frequin, Barrie Stevens en hun reisleider Katja Schuurman. Willibrord weet waarom het reisprogramma scoort: "We zijn allemaal eigenheimers, maar we horen heel mooi bij elkaar. We hebben enorm veel plezier gehad. Dat zie je in de uitzendingen en dat komt in deze tijd heel goed van pas. Wij brengen gezelligheid en vrolijkheid."
De mannen hebben in Suriname en Mexico al heel wat hoogtepunten beleefd. Vanavond sluiten ze hun reis door Centraal-Amerika af en stappen ze op het vliegtuig naar Cuba waar Barrie Stevens zijn eerste rijles krijgt en zo voor doodenge momenten zorgt.
De Frogers pakken opnieuw hun koffers, maar dit keer blijven de tenten en campers thuis. In het nieuwe seizoen De Frogers: Groeten uit… verruilt de familie de Engelse camping voor een gezellige slaapboerderij in het Duitse Zwarte Woud.
André van Duin licht tipje van de sluier op over de 100ste aflevering van Heel Holland Bakt
10:00Yvon Jaspers is terug met Onze Boerderij: 'Elke reis leert me iets'
09:07De TV van gisteren: Bureau Utrecht is de grote primetime-winnaar
06:47Vanavond op TV: Vaarwel Suriname, Chicago fire, Blacklight
21:38Kijkers van Bureau Utrecht vallen van ene verbazing in de andere