TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het huizenprogramma Een Plek Onder De Zon komt in januari terug. En dit keer niet op Net5, maar op SBS6. In het programma worden mensen geholpen met het zoeken van een huis.
Presentatoren Bridget Maasland, Viktor Brand en Winston Gerschtanowitz helpen hier een handje bij.
Eind oktober werd bekend dat het programma niet meer te zien zou zijn op televisie. Nadat tv-expert Tina Nijkamp het opmerkte, werd het later ook bevestigd door Talpa zelf.
De woordvoerder meldde toen dat er gekeken werd of er ruimte gemaakt kon worden in het schema van SBS6. Dit vanwege de tegenvallende kijkcijfers. Op deze manier wil Talpa proberen om een groter publiek te bereiken.
Een Plek Onder De Zon is vanaf 8 januari te zien om 20:30 uur op SBS6.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten