TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het huizenprogramma Een Plek Onder De Zon komt in januari terug. En dit keer niet op Net5, maar op SBS6. In het programma worden mensen geholpen met het zoeken van een huis.
Presentatoren Bridget Maasland, Viktor Brand en Winston Gerschtanowitz helpen hier een handje bij.
Eind oktober werd bekend dat het programma niet meer te zien zou zijn op televisie. Nadat tv-expert Tina Nijkamp het opmerkte, werd het later ook bevestigd door Talpa zelf.
De woordvoerder meldde toen dat er gekeken werd of er ruimte gemaakt kon worden in het schema van SBS6. Dit vanwege de tegenvallende kijkcijfers. Op deze manier wil Talpa proberen om een groter publiek te bereiken.
Een Plek Onder De Zon is vanaf 8 januari te zien om 20:30 uur op SBS6.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam
07:00GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 februari 2026
07:00Programma Olympische Winterspelen dinsdag 10 februari: Zo laat komen Xandra Velzeboer en Jens van 't Wout in actie
06:47Vanavond op TV: App me als je thuis bent, Over de A4, Central Intelligence
20:44Wanneer is de nieuwe RTL 4-spelshow Hitster op tv te zien?