TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ook Opgelicht?! is terug van de zomerstop en het zit er dik in dat Jaap Jongbloed dit seizoen flink wat internetoplichters achter de broek zit. Want vooral tijdens de lockdown was er voor het reguliere boevengilde weinig geld te verdienen. Zakkenrollers kampten met lege straten, inbrekers met volle huizen en voor onbekenden deden velen de deur niet meer open.
Op de site van Opgelicht?! staan dan ook veel waarschuwingen voor criminelen die e-mail, WhatsApp en internetsites gebruiken. Dit doen ze bijvoorbeeld door zich uit te geven voor een familielid van hun slachtoffers en te zeggen dat ze een nieuw nummer hebben. Ook gaan er op het moment veel valse mails en appjes rond van bijvoorbeeld Marktplaats, Vodafone en Vattenfall. Oppassen geblazen dus.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden