TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ook Opgelicht?! is terug van de zomerstop en het zit er dik in dat Jaap Jongbloed dit seizoen flink wat internetoplichters achter de broek zit. Want vooral tijdens de lockdown was er voor het reguliere boevengilde weinig geld te verdienen. Zakkenrollers kampten met lege straten, inbrekers met volle huizen en voor onbekenden deden velen de deur niet meer open.
Op de site van Opgelicht?! staan dan ook veel waarschuwingen voor criminelen die e-mail, WhatsApp en internetsites gebruiken. Dit doen ze bijvoorbeeld door zich uit te geven voor een familielid van hun slachtoffers en te zeggen dat ze een nieuw nummer hebben. Ook gaan er op het moment veel valse mails en appjes rond van bijvoorbeeld Marktplaats, Vodafone en Vattenfall. Oppassen geblazen dus.
Over Mijn Lijk-Jegor deelt hoopvol gezondheidsnieuws met volgers
13:08Dit zijn de eerste beelden van de nieuwe realityshow De Drop
12:07Israel van Dorsten komt met Klinkt als een Sekte: 'Intensiteit en het leed dat mensen in gesloten groepen overkomt verbaasde mij het meest'
10:57Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan