TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ook Opgelicht?! is terug van de zomerstop en het zit er dik in dat Jaap Jongbloed dit seizoen flink wat internetoplichters achter de broek zit. Want vooral tijdens de lockdown was er voor het reguliere boevengilde weinig geld te verdienen. Zakkenrollers kampten met lege straten, inbrekers met volle huizen en voor onbekenden deden velen de deur niet meer open.
Op de site van Opgelicht?! staan dan ook veel waarschuwingen voor criminelen die e-mail, WhatsApp en internetsites gebruiken. Dit doen ze bijvoorbeeld door zich uit te geven voor een familielid van hun slachtoffers en te zeggen dat ze een nieuw nummer hebben. Ook gaan er op het moment veel valse mails en appjes rond van bijvoorbeeld Marktplaats, Vodafone en Vattenfall. Oppassen geblazen dus.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'