TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ook Opgelicht?! is terug van de zomerstop en het zit er dik in dat Jaap Jongbloed dit seizoen flink wat internetoplichters achter de broek zit. Want vooral tijdens de lockdown was er voor het reguliere boevengilde weinig geld te verdienen. Zakkenrollers kampten met lege straten, inbrekers met volle huizen en voor onbekenden deden velen de deur niet meer open.
Op de site van Opgelicht?! staan dan ook veel waarschuwingen voor criminelen die e-mail, WhatsApp en internetsites gebruiken. Dit doen ze bijvoorbeeld door zich uit te geven voor een familielid van hun slachtoffers en te zeggen dat ze een nieuw nummer hebben. Ook gaan er op het moment veel valse mails en appjes rond van bijvoorbeeld Marktplaats, Vodafone en Vattenfall. Oppassen geblazen dus.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje