TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De olympische sporter heeft Nederlandse ouders en spreekt derhalve vloeiend de taal. Mika Vermeulen had ook voor Nederland uit kunnen komen, maar hij woont in Oostenrijk. Bovendien zijn de faciliteiten in dat land natuurlijk beter dan in ons land.
In een interview met Eurosport doet hij plots een verrassende uitspraak: hij is fan van Johan Derksen. Wat waardeert hij aan hem? "Nou gewoon, wat hij zelf zegt eigenlijk: de stem van de zwijgende Nederlander. En een beetje droge humor, vind ik ook wel leuk. Daarom."
Bekijk de volledige video:
⛷🥸 | Mika Vermeulen kan voor Nederland langlaufen, maar kiest voor Oostenrijk. Hij blijkt groot fan van Johan Derksen en legt uit waarom. 😄😄 #Beijing2022 #CrossCountrySkiinghttps://t.co/iMHmFg9PP9 — Eurosport Nederland (@Eurosport_NL) February 11, 2022
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'