TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Voila! De gastenlijst is compleet! Ook talkshowfenomeen Matthijs van Nieuwkerk en powervrouw Bibian Mentel doen mee aan het nieuwe seizoen van Sterren op het Doek.", schrijft Özkan Akyol op zijn Instagram onder een foto van hem en de DWDD-presentator.
Eus, zoals Özkan Akyol wordt genoemd, is blij met de lijst deelnemers van zijn nieuwe programma. Ik ben heel blij met de line-up. Wat heet.", schrijft hij enthousiast.
Naast Matthijs en paralympiër Bibian Mentel doen ook Floortje Dessing, Maarten van Rossem en Waylon dit seizoen mee aan het artistieke Omroep MAX-programma. In Sterren op het doek worden bekende Nederlanders geschilderd door verschillende kunstenaars. Ondertussen worden ze geïnterviewd door de presentator. Akyol neem daarin dit jaar het stokje over van Hanneke Groenteman, die de show eerder presenteerde.
Aan het einde van de aflevering mag de BN’er één schilderij kiezen en mee naar huis nemen. De overige doeken worden geveild voor het goede doel.
Sterren op het doek is te zien vanaf dinsdag 3 september om 20.25 uur op NPO2.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Kijkers kritisch op eerste aflevering van De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
07:00GTST Spoilers - maandag 1 t/m donderdag 4 december 2025
06:47Vanavond op TV: Vier handen op één buik, MasterChef Australië: Dessert masters, I, Robot
21:56Kijkers gaan los over eerste aflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa
21:05Bijzondere ode aan Joost Prinsen in Met het Mes op Tafel: 'Hij keek nog altijd'