TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Talpa Network stopt per 1 januari met AstroTV op SBS6, Net5, Veronica en SBS9. Dat heeft het tv-bedrijf van John de Mol vrijdag laten weten.
Talpa Network ziet geen toekomst meer voor Astro TV. De live-uitzendingen waar kijkers naartoe kunnen bellen voor een consult met een medium zijn vanaf 1 januari verleden tijd.
Het besluit van Talpa Network om te stoppen met AstroTV hangt samen met de nieuwe invulling van Net5. Op de zender van Linda de Mol wordt per 1 januari overdag een geheel andere programmering uitgezonden en daar past AstroTV niet meer bij. Wat er dan wel te zien is, is niet te voorspellen. De komende maanden wordt bekend gemaakt welke programma’s de uitzendingen van AstroTV overdag op Net5 en in de nacht op de andere Talpa-zenders gaan vervangen.
De producent van AstroTV, Smart Media Services b.v. , gaat wel door met AstroTV, maar dan online, telefonisch en via de app. Hierdoor kunnen mensen nog steeds advies vragen aan mediums. Over of de mediums dit nieuws al aan hadden zien komen, is niets bekend gemaakt.
Het satirische AVRO-programma Neonletters maakte jaren geleden een grappige sketch over Astro TV:
Partnerbijdrage
Gwen van Poorten presenteert dit nieuwe realityprogramma van Net5
14:44Dit programma vervangt No Way Back VIPS op SBS6
14:14Dit is de grote winnaar van het eerste seizoen Watch Your Back
13:37Angela Schijf licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Flikken Maastricht: 'Eva raakt alle structuur kwijt'
10:51Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)