TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Kijkers van Paleis voor een prikkie hebben een memorabel jaar achter de rug. Eind december 2019 maakten Frank en Rogier bekend dat ze de overstap maakten naar RTL 4, waardoor SBS 6 op zoek moest naar een nieuw duo voor het woonprogramma. De keus viel uiteindelijk op de Brabantse stylisten Brian Jacobs en Peer Akkermans, die eind augustus hun debuut beleefden.
De mannen had het niet makkelijk om een vast publiek voor zich te winnen, ook omdat hun programma geregeld moest wijken voor de Champions League wedstrijden. Desondanks hebben ze hun eigen draai gevonden: ze verrassen de gezinnen die ze helpen met worstenbroodjes en een moodbox vol verrassende interieurideeën. Vanavond laten ze voorlopig voor het laatst zien wat ze kunnen met een budget van 250 euro.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?