TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Deze internationale spionagethriller had een productiebudget van ruim 300 miljoen dollar, en dat zie je terug in elke seconde.
In deze bloedstollende serie denkt Kyle Conroy (Richard Madden) een rustig leventje te leiden, maar die gedachte kan hij snel weer wegstoppen. Wat hij namelijk niet meer weet, is dat hij ooit een topagent was van de onafhankelijke spionnenorganisatie Citadel. Zijn verleden haalt hem in wanneer zijn vroegere mentor hem opspoort en vraagt om het gevaarlijke syndicaat Manticore tegen te houden.
Daarmee keert Kyle regelrecht terug in de wereld van geheime missies, dubbele agenda's en levensgevaarlijke confrontaties. Ook kruist hij opnieuw het pad van zijn voormalig partner Nadia Sinh (Priyanka Chopra Jonas), wat de spanning natuurlijk alleen maar verder opvoert.
Wat je verder nog moet weten, is dat deze reeks uit de koker komt van niemand minder dan Joe en Anthony Russo, de broers achter blockbusterhits als Avengers: Infinity Wars en Avengers: Endgame. En zelfs zij waren onder de indruk.
"Wij zijn allebei dol op spionageverhalen, hebben bijna alles gezien, maar zaten wel met de mond vol tanden toen wij met deze productie werden geconfronteerd", vertelde Anthony bij het uitkomen van de serie in een interview. "Zo gedurfd hebben wij het nooit eerder meegemaakt."
Nieuwsgierig geworden? Citadel is vanaf 7 december 2025 iedere zondag om 20:00 uur te zien op Veronica, met dubbele afleveringen.
Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1