TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Het etentje dat André Hazes en Monique Westenberg in gedachten hadden, zal in ieder geval allesbehalve ontspannen zijn.
In het spelprogramma Code van Coppens proberen wekelijks weer twee nieuwe duo’s te ontsnappen uit spectaculaire escaperooms. Beide teams hebben precies één uur om zich een weg te banen uit een speciaal voor hen ontworpen ruimte, elk met een uniek thema.
De duo’s moeten vervolgens samenwerken, snel denken en zelfs experimenten uitvoeren om de codes te kraken. Dit allemaal onder toeziend oog van presentatoren Mathias en Staf Coppens, die er ditmaal extra op gebrand zijn om het de bekende gezichten lastig te maken. De twee heren zitten namelijk zelf aan de knoppen en werpen hier en daar extra obstakels op.
In deze eerste aflevering is het aan André Hazes en Monique Westernberg en Olympisch kampioenen Jeffrey Hoogland en Shanne Braspennincx om het spits af te bijten. Deze twee duo's betreden een pizzeria met de hoop op een zo ontspannen mogelijk etentje, maar al snel blijkt dat ze zich moeten voorbereiden op een veel grotere uitdaging: ontsnappen uit een reeks kamers met maffiathema.
En dan is de vraag: kunnen ze kalm blijven onder druk en de cryptische aanwijzingen ontrafelen voordat de tijd om is? Of raken ze hopeloos verstrikt in het maffianetwerk?
Code van Coppens is vanaf 20 april 2025 iedere zondag om 20:30 uur te zien op SBS6.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:46Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026