TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Het etentje dat André Hazes en Monique Westenberg in gedachten hadden, zal in ieder geval allesbehalve ontspannen zijn.
In het spelprogramma Code van Coppens proberen wekelijks weer twee nieuwe duo’s te ontsnappen uit spectaculaire escaperooms. Beide teams hebben precies één uur om zich een weg te banen uit een speciaal voor hen ontworpen ruimte, elk met een uniek thema.
De duo’s moeten vervolgens samenwerken, snel denken en zelfs experimenten uitvoeren om de codes te kraken. Dit allemaal onder toeziend oog van presentatoren Mathias en Staf Coppens, die er ditmaal extra op gebrand zijn om het de bekende gezichten lastig te maken. De twee heren zitten namelijk zelf aan de knoppen en werpen hier en daar extra obstakels op.
In deze eerste aflevering is het aan André Hazes en Monique Westernberg en Olympisch kampioenen Jeffrey Hoogland en Shanne Braspennincx om het spits af te bijten. Deze twee duo's betreden een pizzeria met de hoop op een zo ontspannen mogelijk etentje, maar al snel blijkt dat ze zich moeten voorbereiden op een veel grotere uitdaging: ontsnappen uit een reeks kamers met maffiathema.
En dan is de vraag: kunnen ze kalm blijven onder druk en de cryptische aanwijzingen ontrafelen voordat de tijd om is? Of raken ze hopeloos verstrikt in het maffianetwerk?
Code van Coppens is vanaf 20 april 2025 iedere zondag om 20:30 uur te zien op SBS6.
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan