TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
De oud-judoka neemt hiermee officieel het stokje over van Erik van der Hoff en Renate Verbaan, die de show in het verleden presenteerden.
In het Net5-programma Het Blok strijden vier koppels maar liefst zeven weken lang tegen elkaar. Ze krijgen ieder aan het begin van het avontuur een eigen bouwval toegewezen, die ze kamer voor kamer moeten gaan verbouwen tot een waar droomverblijf. Uiteraard is dit makkelijker dan het lijkt: ze moeten zich aan een beperkt budget houden en werken met strakke deadlines.
Hoewel een deskundige jury wekelijks de ruimtes beoordeelt, komt het in de laatste fase aan op eventuele kopers. De appartementen worden namelijk stuk voor stuk te koop aangeboden. Welke woning levert het meeste op? Het koppel met de meeste overwaarde wordt gekroond tot winnaar van Het Blok en gaat naar huis met 100.000 euro!
Aangezien de vier stellen er allemaal op gebrand zijn om te winnen en de concurrentie flink hoog kan oplopen, is er een goede presentator nodig om de boel in goede banen te leiden. Die taak is weggelegd voor Dennis van der Geest, die hiermee direct zijn debuut maakt op Net5. Voorheen verscheen hij voornamelijk in programma's op SBS6, zoals Million Dollar Island, Waar Is Mijn Erfenis? en De Prins met het Witte Haar.
Het Blok is vanaf 22 april iedere werkdag vanaf 20:30 uur te zien op Net5.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Daniël Arends legt werkzaamheden voorlopig neer na hartinfarct
16:58Arie deelt veelbelovende update na B&B Vol Liefde-reünie
15:49Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'
14:27Humberto Tan reageert op mediastorm na babynieuws: 'Jeetje mina'
13:50Barry Atsma strikt sterrencast mét Noortje Herlaar voor nieuwe Videoland-serie