TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van onze partners
Ben je gek op auto’s? De Nederlandse televisie biedt niet heel veel verschillende autoprogramma’s, maar we kunnen er zeker drie noemen. Natuurlijk zouden we de lijst kunnen beginnen met Top Gear en alle programma’s die erop lijken, maar laten we eens kijken naar programma’s van Nederlandse makelij, met Nederlandse presentatoren.
Geluk op Wielen wordt uitgezonden door SBS6. In dit programma staan de thema’s schoon, zuinig, veilig en comfortabel rijden centraal. Presentatoren Melanie Schuurman, Dorien Hielkema en Gwen Jansen proberen elke week iemand met een concrete hulpvraag te helpen. Een garagebedrijf gaat aan de slag met auto’s om deze weer helemaal als nieuw te laten lijken.
In het programma staat men ook stil bij de techniek. Je krijgt dan ook een letterlijk kijkje onder de motorkap. De kandidaat wordt ook uitgedaad om aan te tonen hoeveel mobiliteitskennis hij of zij heeft en of het een beetje een geschikte coureur is. Een interessant programma met veel verschillende invalshoeken. Zo komt ook het onderwerp autoverzekering voorbij.
Autowereld is onderhand al een klassieker in de Nederlandse televisiewereld. Het is een informatiefprogramma dat te zien is op RTL7. In het programma komt het laatste nieuws uit de industrie voorbij. Ben je fan van sportwagens en exclusieve klassiekers, dan zit je bij dit programma goed. De presentatie wordt verzorgd door Tom Coronel, Allard Kalff, Andreas Pol, Marcella de Bie en JayJay Boske.
In Autowereld zie je de nieuwste modellen auto’s, bezoeken de presentatoren shows en races en krijg je tips voor de mooiste roadtrips. Ondertussen gaan ze ook in op innovaties, duurzame ontwikkelingen en alles wat maar met motorische mobiliteit te maken heeft. Je snapt wel dat rond dit programma veel verzekeraars willen adverteren. Een reclame van bijvoorbeeld verzekeraar Univé voor of na dit programma kun je dan ook zeker verwachten.
Werners Garage is een programma voor de echte autoliefhebber. Waar andere programma’s heftig gesponsord worden, houdt Werner het vooral bij zichzelf. Werner Budding is al jaren gerespecteerd autojournalist. Hij volgt de laatste ontwikkelingen op autogebied en mag graag aan de slag met elektrische auto’s en de uitdagingen die ze met zich meebrengen.
Als liefhebber van klassieke auto’s kom je ook aan je trekken: er is vaak een moment waarin er wordt gekeken naar een auto uit het verleden. Werner heeft in het programma geen favoriete merken, waardoor je van alles voorbij ziet komen. Het programma is wat meer informatief dan het gericht is op entertainment.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Vanavond op TV: Roosen & Borst, Clarkson's farm, Step Brothers
19:19'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje