TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Zet de bitterballen maar klaar en schenk jezelf een goudgele rakker in, want vanavond vanaf 20:30 uur is Het Holland Huis te zien op SBS6.
Fans van Nederlandstalige muziek kunnen hun hart ophalen met Het Holland Huis, een nieuw muziekprogramma dat inspeelt op de groeiende populariteit van dit genre.
De presentatie is in handen van Roxeanne Hazes, die vanuit een zaal vol enthousiaste feestgangers elke week de grootste sterren van de Nederlandstalige muziek ontvangt, zoals Tino Martin, André Hazes, Frans Bauer en Mart Hoogkamer. Zij brengen hun grootste hits ten gehore en trakteren het publiek en de kijkers op nieuwe nummers en spetterende gastoptredens. Tussendoor wordt gequizd voor een goed doel.
En alsof dat nog niet genoeg is, is er ook volop aandacht voor de volkszangers en -zangeressen van de toekomst. Elke hoofdgast introduceert een artiest die aan de vooravond van een doorbraak staat. Met één optreden kunnen ze in de spotlights worden gezet, met als resultaat - hopelijk - duizenden streams en talloze boekingen.
Klinkt dat goed? Trommel dan al je vrienden op, zet je volumeknop open en schakel vanaf 14 maart iedere vrijdag om 20:30 uur naar SBS6, want het dak gaat eraf bij Het Holland Huis!
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los