TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
De kandidaten van Het Onbekende zijn inmiddels drie afleveringen onderweg en zijn erachter dat een onbekende keuze niet altijd wordt beloond. Ook vanavond lopen de gemoederen hoog op.
De spanning stijgt met de week.
Vorige week koos team Blauw weer voor de bekende eliminatie, terwijl team Oranje in een Romeins amfitheater een spannende avond te wachten stond. De kandidaten moesten hun lot koppelen aan één van de toneelspelers. Overlijd één van de acteurs dan betekent dat ook dat Het Onbekende-avontuur van die kandidaat erop zit. Vanavond zien we voor wie het lot in het nadeel bepaald is.
Daarna laten de teams de stad Plovdiv voor wat het is en vertrekken per trein naar Stara Sagora. In de trein wordt de rust bruut verstoord, want Renze heeft een verrassing voor ze die de gemoederen wel eens ernstig in beroering zou kunnen brengen. Daarnaast komen de onderlinge verhoudingen bij team Oranje ook steeds meer onder druk te staan.
Benieuwd hoe deze spannende aflevering gaat aflopen? Je ziet het vanavond om 20:30 uur op RTL4. Op Videoland kun je één aflevering vooruitkijken.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari
22:09Shorttracker Jens van 't Wout wint goud in ongelooflijk spannende finale
21:51Shorttracker Xandra Velzeboer maakt favorietenrol op 500 meter waar: GOUD!