TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
De kandidaten van Het Onbekende zijn inmiddels drie afleveringen onderweg en zijn erachter dat een onbekende keuze niet altijd wordt beloond. Ook vanavond lopen de gemoederen hoog op.
De spanning stijgt met de week.
Vorige week koos team Blauw weer voor de bekende eliminatie, terwijl team Oranje in een Romeins amfitheater een spannende avond te wachten stond. De kandidaten moesten hun lot koppelen aan één van de toneelspelers. Overlijd één van de acteurs dan betekent dat ook dat Het Onbekende-avontuur van die kandidaat erop zit. Vanavond zien we voor wie het lot in het nadeel bepaald is.
Daarna laten de teams de stad Plovdiv voor wat het is en vertrekken per trein naar Stara Sagora. In de trein wordt de rust bruut verstoord, want Renze heeft een verrassing voor ze die de gemoederen wel eens ernstig in beroering zou kunnen brengen. Daarnaast komen de onderlinge verhoudingen bij team Oranje ook steeds meer onder druk te staan.
Benieuwd hoe deze spannende aflevering gaat aflopen? Je ziet het vanavond om 20:30 uur op RTL4. Op Videoland kun je één aflevering vooruitkijken.
Babette van Veen reageert op overlijden van ex-echtgenoot Bas Westerweel
15:28Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom