TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Simon Weynachter (Vincent Lindon) is de baas van een nieuwe overheidsorganisatie die gespecialiseerd is in witte boorden criminaliteit. Terwijl hij met een andere zaak bezig is, stuit Weynachter per toeval op een oplichtingszaak die zo groot is dat hij bijna van zijn stoel valt.
Een paar kleine criminelen uit Belleville, een beruchte wijk in Parijs, bundelden daarvoor de krachten met Jérôme Attias (Niels Schneider), een zakenman uit de hogere kringen. Samen bedachten ze in 2008 een ingenieus plan om financieel binnen te lopen door middel van de btw op koolstofquota die in het leven was geroepen om vervuiling tegen te gaan.
Dat lukte boven verwachting goed, tot Weynachter ze op het spoor komt. Hij zet alles op alles om Attias in de kraag te grijpen en daarbij komen de twee pal tegenover elkaar te staan. Het ingenieuze oplichtingsschandaal is trouwens nog niet eens het allerergste van de hele zaak, uiteindelijk zullen er ook nog twee doden vallen. Al met al genoeg ingrediënten voor een razend spannende serie.
Of Money and Blood is gebaseerd op het boek van onderzoeksjournalist Fabrice Arfi, duurt 12 afleveringen en werd opgenomen in Parijs, Manilla, Hong Kong, Cyprus en Israël.
De eerste twee afleveringen zijn nu te streamen op CANAL+, daarna volgt iedere week een nieuwe aflevering.
Je kunt ook vanaf 24 mei elke vrijdag om 20.30 uur op CANAL+ Action naar een nieuwe aflevering kijken.
B&B Vol Liefde-Fred afgemaakt op sociale media: 'Onbeholpen boer'
10:34Marlijn Weerdenburg: 'Dit ga ik in We Zijn er Bijna! anders doen dan Martine'
09:43Opvallend: Máxima in populariteit voorbijgestreefd door ander gezinslid
09:14Shownieuws: dit speelt er rondom realityster Luca T. en zijn moeder
08:15De TV van gisteren: drukke Peter in Zomergasten en weinig kijkers voor Patty Brard