TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Wat krijg je als je zes oersterke mannen en zes superslimme vrouwen samenbrengt in een competitie die draait om kracht én verstand? Juist, het nieuwe Net5-programma Muscles & Brains. Je ziet de show vanaf vanavond elke werkdag om 20:30 uur op de zender.
De grote vraag is: kunnen de deelnemers samenwerken om zowel de fysieke uitdagingen als de mentale breinbrekers te overwinnen?
Het is te hopen dat de deelnemers van Muscles & Brains hun ego's hebben thuisgelaten, want in deze nieuwste reality gameshow van Net5 draait het vooral om samenwerken. Elke week vormen de twaalf kandidaten zes duo's - bestaande uit één Muscle en één Brain - en strijden ze om punten. De Muscle in elk team neemt de zware fysieke opdrachten voor zijn rekening, terwijl de Brain de breinbrekers oplost. Alleen door slim samen te werken kunnen ze de opdrachten voltooien en een goede positie in het klassement verdienen.
Maar dat is nog niet alles. De koppelceremonie op de eerste dag bepaalt de duo's voor de week, maar dit blijft niet zo. Aan het einde van de week valt er namelijk al een duo af en komt er weer een nieuw tweetal bij. Vervolgens worden de teams gehusseld. Wie blijft zijn partner trouw? En wie denkt dat het gras aan de andere kant groener is? Alles hangt af van de juiste tactiek.
In de laatste twee weken wordt het spel nog intenser. Er komen dan geen nieuwe deelnemers meer bij, en de duo's worden voor de allerlaatste keer gevormd. Uiteindelijk blijven er daarvan twee duo’s over, die strijden voor de hoofdprijs van maar liefst 100.000 euro. Aan presentator Jan Versteegh de eer om dit alles in goede banen te leiden.
Muscles & Brains is vanaf 28 oktober elke werkdag om 20:30 uur te zien bij Net5.
De streamingtip van de week: The Gentleman seizoen 2
13:30Wanneer speelt Botic van de Zandschulp zijn US Open-kwartfinale tegen Zverev?
11:28Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'
10:14Peter van der Vorst stopt bij DPG Media