TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
In The Marlow Murder Club volgen we de gepensioneerde archeoloog Judith Potts (Samantha Bond) die zich bezighoudt met allerhande misdaden.
Judith staat er ook tijdens deze reeks niet alleen voor en wordt weer geholpen door hondenuitlater Suzie (Jo Martin) en de vrouw van de dominee Becks (Cara Horgan).
In de eerste aflevering van dit tweede seizoen wordt een rijke baronet op de dag voor zijn bruiloft dood gevonden in zijn studeerkamer. Judith, Suzie en Becks raken daardoor verzeild in een raadselachtig en ingewikkeld mysterie.
Bekijk hier alles over de hitseries van BBC First
Verder krijgt het trio in deze reeks ook nog te maken met een vermoorde man die geen enkele connectie heeft met Marlow en een schokkende moord bij de plaatselijke zeilclub.
The Marlow Murder Club is vanaf 25 maart 2025 elke dinsdag om 21:00 uur met Nederlandse ondertiteling te zien bij BBC First.
Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS
15:12Noa Zwan roert GTST-kijkers tot tranen met liedje: 'Prachtig'
14:00Dit fragment van De Bondgenoten houdt nu al de gemoederen bezig