TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van onze partners
Je kruip nu eenmaal minder snel onder een knus dekentje als het nog warm is buiten en de zon kan flink roet in het eten gooien waardoor je de tv niet goed kunt zien. Kortom, allemaal luxeproblemen die we graag voor je oplossen. Zo richt jij jouw woonkamer het beste in om voor de ideale binge-setting!
Hoewel we overdag heel erg verlangen naar een wandeling in de zon of even buiten te zitten om te genieten van de warmte, in de avond komt dit iets minder goed uit. Doordat de zon in de avonduren nog vrij fel is, zijn donkergekleurde series als Stranger Things minder goed te zien op je beeldscherm. Kijk dus eens goed naar je kozijnen rondom je televisie en wat er qua raamdecoratie voor hangt. Hiermee kun je de zonnestralen direct weren, zodat jouw televisie beter zichtbaar is. Daarnaast kunnen nieuwere kozijnen zorgen voor een fijner binnenklimaat, waardoor je niet weg zit te zweten tijdens het kijken van je serie. De prijzen voor kozijnen zijn tegenwoordig niet zo hoog meer, maar kunnen wel voor een stuk meer gemak zorgen.
Als jij echt van filmachtige series houdt met veel special effects en muziek, dan is het van levensbelang dat je zorgt voor goed geluid. Dit is namelijk de helft van de ervaring, waardoor je een hoop misloopt als je hier niet genoeg aandacht aan besteedt. Met een soundbar of een sound surroundsysteem kom je echt een heel eind en dit hoeft tegenwoordig ook niet meer de wereld te kosten. Zo verhoog je je kijkplezier direct!
Niets is leuker dan samen series bingen, dus vindt een buddy om dit samen mee te doen. Dit kan je partner zijn, maar ook een goede vriend of vriendin. Zo heb je altijd goede gespreksstof en kunnen jullie gezellig napraten bij elke aflevering. Het enige nadeel is dat je af en toe op elkaar moet wachten, want het is natuurlijk niet de bedoeling dat de een veel sneller gaat dan de ander. Verklein de kans op spoilers en kijk de serie enkel samen of ‘samen’ op afstand van elkaar.
Justine Marcella is weg bij Shownieuws
11:00Martine van Os over nieuwe seizoen We Zijn er Bijna!: 'Elk levensverhaal is boeiend'
10:02Gerard Joling praat mond voorbij: 'Nieuw seizoen van Only Joling op komst'
08:40Komende week in B&B Vol Liefde: 'Ik plons zo samen het bed in' en Malgosia-vibes
07:57De TV van gisteren: 'Dit krijgen Glennis, Lale en Bram voor deelname aan Het Waren 2 Fantastische Dagen'