TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Er breken weer spannende tijden aan, want vanavond begint het nieuwe seizoen van de Postcode Loterij Miljoenenjacht met Linda de Mol. Zes weken lang spelen kandidaten in de studio om het felbegeerde koffertje met vijf miljoen euro, en jij kunt thuis gratis meespelen en meewinnen.
Wie tijdens de Miljoenenjacht meespeelt in de Postcode Loterij maakt wekelijks kans op bedragen tot wel vijf miljoen euro. Wie nu gaat meespelen in de Postcode Loterij, speelt zelfs de eerste twee maanden gratis mee. De laatste show van dit seizoen wordt een hele bijzondere. Daarin gaat namelijk de Kanjerprijs van tien miljoen euro gegarandeerd vallen.
Het spel in de studio van Postcode Loterij Miljoenenjacht ziet er dit seizoen nog wat anders uit dan normaal. Vanwege de coronamaatregelen moet er wat meer afstand worden gehouden en daarom zijn er maar vijftig kandidaten. Allemaal zijn het deelnemers aan de Postcode Loterij en allemaal maken ze kans maken om te strijden om het koffertje van vijf miljoen.
Na drie zenuwslopende rondes speelt Linda de Mol met de overgebleven kandidaat het bekende Gouden Koffer Spel. Gaat de gelukkige naar huis met vijf miljoen euro, of met één eurocent? Het is elke week weer spannend; ook voor die ene kijker thuis die hetzelfde wint als de kandidaat in de studio.
Wil je meespelen in de Postcode Loterij en tijdens de Miljoenenjacht kans maken op prijzen tot wel vijf miljoen euro? Dan is het goed om te weten dat je twee maanden gratis meespeelt als je vóór 30 september instapt. Dat is dus twee maanden lang, elke week gratis kans op vijf miljoen euro.
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties