TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat meldde Albert Verlinde vrijdag op Radio 538.
Aan het eerste seizoen van het programma deden naast Michel ook onder anderen model Sylvia Geersen, zangeres Emma Heesters en zanger en presentator Gerard Joling mee. Het programma was goed voor een gemiddelde van 1,2 miljoen kijkers per week.
In het programma werden acht bekende Nederlanders opgeleid tot musicalsterren. Paul de Leeuw en Albert Verlinde recenseerden de BN'ers en zij werden bijgestaan door twee gastrecensenten die elke aflevering afwisselden. Michel Mulder, de winnaar van seizoen 1, stelde achteraf teleurgesteld te zijn van hoe zijn carrière na het programma vorderde. Hij had er naar eigen zeggen 'meer van verwacht'.
Stars On Stage seizoen twee is volgens Albert volgend jaar te zien op RTL 4.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'