TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Els heeft vandaag via Instagram met haar volgers gedeeld dat ze morgen een afspraak heeft met een uitgeverij. “Straks naar Laren en Blaricum voor afspraken en morgen… naar Amsterdam! Afspraak bij uitgeverij… bespreking voor een…boek!?'', schrijft ze bij haar bericht. De volgers van Els reageren enthousiast op het nieuws dat ze naar een uitgeverij gaat om haar eigen boek uit te brengen.
In B&B Vol Liefde ging Els naar Schotland om het hart van Robert-Jan te veroveren. Hoewel het eerst wel heel gezellig leek tussen de twee, moest Els na een tijdje toch terug naar huis. Dit tot groot ongenoegen van de kijkers, die haar als één van de publiekslievelingen zagen. Sinds haar deelname is er veel op haar pad gekomen, want ze werkt aan verschillende nieuwe projecten. Eén daarvan lijkt een eigen boek te zijn.
B&B Vol Liefde is van maandag t/m donderdag om 20:30 uur op RTL 4 te zien en op Videoland te bekijken. De reünie-aflevering verschijnt aanstaande donderdag op de buis. Voor Videoland-gebruikers is dit al iets eerder, want die kunnen vanaf woensdagavond 22:00 uur zien welke B&B Vol Liefde-koppels nog samen zijn en welke niet.
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson