TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Na wekenlang speculeren maakten Bram en Esra uit B&B Vol Liefde onlangs eindelijk bekend dat ze een setje zijn. Het koppel laat er geen gras over groeien, want inmiddels is Esra al ingetrokken in de B&B van Bram in Zweden!
Dat maakt het stel bekend via Instagram.
Esra reisde voor de liefde in de eerste instantie niet af naar Bram in Zweden, maar naar Joy in Spanje. Daar had Joy een romantische klik met Dani, met wie hij nog steeds samen is.
Esra en Bram ontmoetten elkaar tijdens B&B Vol Liefde: De Reunië en de vonk tussen hen sloeg al snel over. In een video maakten ze begin september bekend dat ze stapelgek op elkaar zijn. In dezelfde video liet het kersverse koppel al weten dat het plan was dat Esra binnenkort naar Bram zou komen in Zweden. En dat moment is nu daar!
Via Instagram maakte B&B-eigenaar Bram vanochtend bekend dat hij herenigd is met Esra. ''Eindelijk is het zover! Esra is hier'', schrijft hij bij een foto van zichzelf en zijn vriendin. ''En dat voor onbepaalde tijd. Komende maanden gaan we kijken hoe het gaat hier met ons en kunnen we ons nestelen in de rust van Zweden, wat een heerlijke tijd wordt dit'', zegt hij erover.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek