TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Kijkers van B&B Vol Liefde hebben deze week kennisgemaakt met B&B-eigenaar Illya. In het programma verwelkomt hij verschillende logés in zijn Franse kasteel. Het lijkt er echter op dat hij afscheid gaat nemen van zijn prachtige plekje, want zijn kasteel staat te koop!
Dat meldt het AD.
Het AD schrijft dat het kasteel van Illya sinds kort op een Franse vastgoedwebsite te koop staat. De vraagprijs voor Château de Viviez bedraagt zo’n 1.350.000 euro. Voor die prijs krijgt de koper ook wel wat: het kasteel biedt ongeveer 600 vierkante meter aan woonruimte, twintig kamers, acht slaapkamers, een sport- en wellnessgebouw, een gastenverblijf en een grote tuin.
B&B-eigenaar Illya kocht het kasteel ooit met zijn toenmalige partner, die later terugkeerde naar Nederland vanwege heimwee. Nu lijkt Illya afscheid te nemen van zijn kasteel. Misschien wel omdat hij de liefde heeft gevonden en ergens anders opnieuw wil beginnen? Of dat het geval is, moet blijken uit de komende afleveringen van B&B Vol Liefde.
B&B Vol Liefde is elke maandag t/m donderdag om 20:30 uur op RTL 4 te zien. Terug- en vooruitkijken kan bij Videoland.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters