TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Het is te hopen dat er nu wel iemand voor haar tussenzit.
Debbie de Jong vertrok in 2005 samen met haar toenmalige partner – acteur Alfred van den Heuvel – en twee jonge kinderen naar Sant Andreu del Terri, een klein dorpje vlak boven het Spaanse Gerona.
Inmiddels woont ze er zonder man en zonder kinderen en vindt ze het hoog tijd om haar hart weer open te stellen. “Als ik eerlijk ben, zou ik mijn leven dan ook nu een acht geven. Dat vind ik best hoog. Maar hij kan nog hoger”, zegt de voormalig uitvoerend producente. “En dat gebeurt volgens mij als je een leuke lover aan je zijde hebt.”
Ze hoopt daarom ook een olijke, ondernemende, sociale, jongensachtige, stoere, grote, blije vogel tegen te komen met wie ze haar leven kan delen. In het eerste seizoen, waarvoor Debbie zich ook had aangemeld, ging dat helaas mis. Ze kreeg toen te weinig aanmeldingen om gevolgd te worden. Dat is nu alvast een ander verhaal: in deze aflevering stelt ze zich uitgebreid voor.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:58Rutger van Barneveld zou wel een eigen realityserie willen
10:38Op deze datum start het derde seizoen van Single Bells
09:10De TV van gisteren: kijkers hopen vurig op nieuw seizoen van Zussen na slotaflevering met open einde
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap