TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Ze vertelt erover aan Veronica Superguide.
“Ik ben de laatste persoon die iemand om hulp vraagt. Ik doe altijd alles zelf, maar het tegenovergestelde kwam eigenlijk in beeld. Alsof ik degene was die alleen maar orders gaf! Maar ik ben de laatste die iemand een order geeft. Niet in mijn werk, nergens niet. Ik doe het dan liever zelf”, vertelt ze over de periode in B&B Vol Liefde.
Er kwam veel kritiek op haar. Zocht ze naar de liefde of alleen naar een gratis klusjesman. “Voordat de opnames begonnen zeiden ze al tegen mij dat ik wel wat klusjes moest achterhouden die ze dan konden filmen. Daar werd steeds zo op gehamerd en achteraf denk ik dat dat de reden was. Toen de uitzendingen begonnen, viel ik bijna van m’n stoel."
Inmiddels is Ingrid weg uit Griekenland en werkt ze in Nederland als receptioniste in een vaatzorgkliniek en als kapster. Hoewel de montage van B&B Vol Liefde en daarmee het werk van de productie haar niet echt kon bekoren, koos ze er toch voor om wel mee te doen aan de special. "Ik wilde mij niet laten kennen", zegt ze daarover. Nu ze de montages van B&B Vol Liefde had gezien, stond ze er bij deze opnames heel anders in. “Ze wilden graag dat ik Leonie wat verhuisdozen liet inpakken. Ik zei: ‘Nee, dat ga ik lekker niet doen. Dan moet ik weer iemand orders geven, dat ga ik niet doen.’"
Ook lapte ze regels aan haar laars en trok ze een fles wijn open. "Want ik mocht dat in B&B Vol Liefde niet. Terwijl ik zag dat andere kandidaten ’s morgens om 9.00 uur al open trokken bij wijze van spreken. En ik mocht geen alcohol drinken, alleen op het feestje van Erik. Maar dat hebben ze ook in de special weer niet uitgezonden bij mij.”
Partnerbijdrage
Camiel Kesbeke droomt van deelname aan deze tv-programma's
09:57Eline: 'Ik deed niet mee aan B&B Vol Liefde omdat ik een kind wil'
09:07Miljoenenjacht-thuiswinnaars in de gloria: 'We gaan naar Graceland'
08:40Eetclub-actrice Loes Haverkort deelt heftig nieuws: 'Hersentumor'
07:53De TV van gisteren: Joey owns Miljoenenjacht en Beestenboel zakt verder weg