TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Pepijn van den Brink vertelt in de podcast Praat mee over B&B van De Telegraaf over Nisha Tara.
Vanuit haar B&B in Frankrijk zoekt Nisha Tara naar een leuke vrouw. Naast Annemiek komen er nog twee vrouwen. "Die kreeg maar drie aanmeldingen, dus die komen alle drie”, aldus Pepijn. Daar begrijpen Matthijs Albers en Rick de Graaff (ook van de podcast) maar weinig van. "Waarom heeft zij maar drie aanmeldingen? Dat is een hartstikke leuke vrouw, toch. En het is een paradijs waar ze zit", aldus Rick.
Volgens Pepijn is het vrij simpel uit te leggen. Hij denkt dat de doelgroep van Nisha Tara niet kijkt naar B&B Vol Liefde. "De mensen die haar leuk vinden, die lezen De Volkskrant en die kijken niet naar B&B. Die kijken dus Buitenhof en niet naar B&B, dus die hebben dat niet gezien. Haar doelgroep kijkt niet naar RTL misschien."
Wie wel naar B&B Vol Liefde kijken zijn Henry van Loon en Jelka van Houten en zoals altijd doen ze dat weer in stijl met een goede dosis humor:
Dit is de cast van het derde seizoen van Máxima
10:00Wie wint de Televizier-Ring Impact 2026? Bekijk alle kanshebbers!
09:55Deze 30 titels zijn nog in de race voor de Gouden Televizier-Ring 2026
09:38Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Prijzenjacht
08:38Zien: de eerste beelden van Beestenboel met Janny van der Heijden en André van Duin