TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Liese ging in eerste instantie 'enkel' naar de huisarts voor wat troebel zicht. Maar al snel bleek er meer aan de hand.
Op Instagram doet ze nu openlijk haar verhaal. "De oogarts zag dat mijn oog op zich goed was en heeft me daarom ook doorverwezen naar spoed voor neurologische onderzoeken. Ik heb dan gisteren een CT-scan van mijn hersenen gehad, ruggenmergprik om hersenvocht af te nemen, er is bloed afgenomen en een MRI-scan van mijn hoofd gemaakt", zo legt ze uit.
Uiteindelijk bleek ze last te hebben van een 'neuritis optica'. "Dat is een ontstoken oogzenuw. In 50% van de gevallen is de oorzaak hiervan een auto-immuunziekte." En ook bij haar is dat het geval. "Ik heb een auto-immuunziekte. Ik heb MS. Multiple Sclerose. Ze zien allemaal vlekjes op mijn hersenen die wijzen op eerdere ontstekingen, maar waar ik dan geen verschijnselen van kreeg. Deze keer wel, via mijn oogzenuw dus."
Deze ziekte van het centrale zenuwstelsel valt op dit moment enkel nog met medicijnen te onderdrukken en is niet te genezen. Een harde klap voor de voormalig inwoonster van Big Brother. "Mijn klok staat even stil. Ik ben iemand die heel positief is, dat weten jullie, dus ik geloof ook dat dit goed behandeld kan worden en ik ga de beste dokters zoeken om me te begeleiden. We zullen zien."
Lees hieronder haar complete bericht.
Au! IJshockey-scheidsrechter krijgt keihard een puck in zijn ribben (video)
11:43Dit zijn de deelnemers van De Verraders 2026
11:26Welk programma vervangt Postcode Loterij In de Ring op SBS6?
11:24Komt er nog een nieuw seizoen van De Frogers: Groeten Uit...?
09:34Dit vinden kijkers van de spraakmakende docu Ferry Lost