TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Vanaf 27 februari is Boer Zoekt Vrouw weer terug op televisie. In de eerste beelden van het nieuwe seizoen is te zien hoe Yvon Jaspers de boeren en boerinnen verrast met stapels brieven.
Afgelopen augustus werden de boeren en boerinnen van het nieuwe seizoen Boer Zoekt Vrouw al bekendgemaakt. Evert, Gerben, Hans, Hilda, Janine, Joost, Jouke, Rob, Rob en Robert lieten weten op zoek te zijn naar de ware liefde. Ook werd er toen gelijk opgeroepen om brieven te sturen bij interesse in een van deze deelnemers. En die interesse blijkt er veelvuldig.
In de beelden, die vandaag via het Instagram account van Boer Zoekt Vrouw werden verspreid, is te zien hoe presentatrice Yvon Jaspers de boeren en boerinnen verrast met de brieven. De deelnemers zijn overdonderd: "Niet te geloven" en "Dit is wel bijzonder...", wordt er geroepen.
We moeten nog wel even wachten op het nieuwe seizoen. Vanaf 27 februari is Boer Zoekt Vrouw weer elke zondag om 20:25 uur te zien op NPO 1. In de eerste aflevering bezoekt Yvon Jaspers alle tien de deelnemers. Daarna wordt bekend welke vijf er in het tv-programma worden gevolgd. De overige boeren en boerinnen zijn online te volgen via de website van het programma.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers