TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Het succes rond de familie Meiland blijft aanhouden, want Chateau Meiland krijgt een vervolg. Hoewel we nu nog midden in het zevende seizoen zitten, razen de Meilandjes door met de opnames.
Dat bevestigde Martien Meiland voor de camera van Shownieuws.
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
Ondanks dat de perikelen rondom het Franse chateau inmiddels zijn ingeruild voor een Nederlands avontuur, blijft het programma een kijkcijferkanon. En dat is ook de reden voor Martien om door te gaan. Eerder liet hij aan Veronica Superguide al weten dat als de kijkcijfers instorten, de familie ermee zou stoppen.
Wanneer we het achtste seizoen van Chateau Meiland kunnen verwachten is nog niet bekend, maar Martien laat wel weten dat ze vandaag beginnen aan de opnames.
Wel weten we dat we rond de kerst weer een kerstspecial van de familie kunnen verwachten. Dat maakte Maxime Meiland onlangs nog bekend bij Shownieuws. Dat de Meilandjes sowieso niet stil zitten was al duidelijk. Vorige week maakten ze al de aankondiging dat ze met een scheurkalender komen.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint