TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat vertellen ze voor de camera van RTL Boulevard.
"Wij hebben tussendoor meerdere keren contact gehad hè via app. We hebben elkaar vorige week of de week ervoor nog gebeld. En ja, dat is oké", aldus Corina. Alexandra: "We hadden nog een leuke aanbieding van RTL, jammer dat het niet doorging." Ze doelt op een diner waarin alles uitgepraat kon worden.
"Achter de camera is er heel veel gesproken, maar voor de camera is er heel jammer genoeg niet naar buiten gebracht. Het was heel mooi geweest om dat lekker neer te zetten omdat er toch een beeld gemaakt is en typetjes. Wat helemaal niet zo is. Voor de kijkers liggen wij natuurlijk in de clinch", vertelt Alexandra. Zij wilde wel op het aanbod ingaan maar Corina niet.
Van Corina hoefde dat niet zo. "Ik vind het mooi om dat liever persoonlijk te doen. Ik heb wel even genoeg gehad om dat allemaal en plein public te doen. Wij hebben elkaar na die tijd gesproken. We hebben besproken wat onze triggers bij elkaar waren. En ik denk dat dit een mooie manier is om gewoon te laten zien dat wij daar oké als volwassen mensen mee om kunnen gaan."
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight