TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat vertellen ze voor de camera van RTL Boulevard.
"Wij hebben tussendoor meerdere keren contact gehad hè via app. We hebben elkaar vorige week of de week ervoor nog gebeld. En ja, dat is oké", aldus Corina. Alexandra: "We hadden nog een leuke aanbieding van RTL, jammer dat het niet doorging." Ze doelt op een diner waarin alles uitgepraat kon worden.
"Achter de camera is er heel veel gesproken, maar voor de camera is er heel jammer genoeg niet naar buiten gebracht. Het was heel mooi geweest om dat lekker neer te zetten omdat er toch een beeld gemaakt is en typetjes. Wat helemaal niet zo is. Voor de kijkers liggen wij natuurlijk in de clinch", vertelt Alexandra. Zij wilde wel op het aanbod ingaan maar Corina niet.
Van Corina hoefde dat niet zo. "Ik vind het mooi om dat liever persoonlijk te doen. Ik heb wel even genoeg gehad om dat allemaal en plein public te doen. Wij hebben elkaar na die tijd gesproken. We hebben besproken wat onze triggers bij elkaar waren. En ik denk dat dit een mooie manier is om gewoon te laten zien dat wij daar oké als volwassen mensen mee om kunnen gaan."
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026