TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De revival van Dames in de Dop zou plaatsvinden op Prime Video.
Het is goed mogelijk dat er bij enkel het lezen van de naam 'Dames in de Dop' nog geen belletje gaat rinkelen. In dit televisieprogramma, dat van 2007 tot 2011 werd uitgezonden op RTL5, werden vrouwen samengebracht in een luxe landhuis en onderworpen aan verschillende uitdagingen om hun persoonlijke ontwikkeling te bevorderen. Het doel was om de schijnbaar vrij losbandige vrouwen te transformeren tot echte dames.
Eén van de deelnemers kennen we nu nog als geen ander: Michella Kox. Zij nam deel aan het tweede seizoen en wist die zelfs te winnen. Of de revival zal plaatsvinden met bekende influencers of met onbekende Nederlanders, blijft nog onduidelijk.
Tina Nijkamp heeft overigens nog meer nieuws te melden. Volgens deze expert krijgt ook Fboy Island een tweede seizoen. De streamingdienst en presentatrice voor dit seizoen zijn echter nog niet bekend. Een terugkeer van Lisa Loeb lijkt onwaarschijnlijk vanwege haar huidige zwangerschap.
Jennie Jelies op een roze wolk dankzij 'echte Urker'
12:36Jeroen Rietbergen niet vervolgd in zedenzaak The Voice-kandidaat
12:26Love Island-deelnemer Esmee deelt break-up met volgers
10:17Nieuw seizoen van kennisquiz Weet Ik Veel in de maak
09:13Video: Eva Jinek gaat stuk om verjaardagscadeau van Merel Westrik: ‘Geweldig!’