TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De revival van Dames in de Dop zou plaatsvinden op Prime Video.
Het is goed mogelijk dat er bij enkel het lezen van de naam 'Dames in de Dop' nog geen belletje gaat rinkelen. In dit televisieprogramma, dat van 2007 tot 2011 werd uitgezonden op RTL5, werden vrouwen samengebracht in een luxe landhuis en onderworpen aan verschillende uitdagingen om hun persoonlijke ontwikkeling te bevorderen. Het doel was om de schijnbaar vrij losbandige vrouwen te transformeren tot echte dames.
Eén van de deelnemers kennen we nu nog als geen ander: Michella Kox. Zij nam deel aan het tweede seizoen en wist die zelfs te winnen. Of de revival zal plaatsvinden met bekende influencers of met onbekende Nederlanders, blijft nog onduidelijk.
Tina Nijkamp heeft overigens nog meer nieuws te melden. Volgens deze expert krijgt ook Fboy Island een tweede seizoen. De streamingdienst en presentatrice voor dit seizoen zijn echter nog niet bekend. Een terugkeer van Lisa Loeb lijkt onwaarschijnlijk vanwege haar huidige zwangerschap.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje