TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In deze nieuwe dating-realityserie gaat Harrie Snijders bekend Ex On The Beach op zoek naar de ware liefde.
Realityster Harrie Snijders laat zijn roerige imago als 'Harrie de Hengst' achter zich en gaat op zoek naar de vrouw van zijn dromen. Dit keer dus zonder exen die plots uit de zee komen wandelen en roet in het eten gooien. Hij nodigt namelijk zestien (voor hem onbekende) dames uit die een gooi gaan doen die afreizen naar... het kamp!
Harrie staat er in deze datingshow niet alleen voor. Ook zijn oma, zus, moeder en vader zijn namelijk van de partij om over zijn schouder mee te kijken om voor hem de juiste match te vinden. Enkel voor de laatste drie deelnemers wacht een ontmoeting en dat is niets voor niets. Zij moeten echt alles uit de kast halen om de hele familie te overtuigen: niet iedereen wordt namelijk toegelaten op het kamp. En dat is een gegeven dat vanaf het begin duidelijk is: in de eerste dubbele aflevering vallen er maar liefst 8 dames af.
Je ziet het in Daten op het kamp: Harrie zoekt een vrouw vanaf donderdag 11 augustus om 20:30 uur wekelijks bij TLC. De eerste aflevering staat nu al op discovery+.
Oos Kesbeke heeft grootse plannen en wil een eigen Pickle Festival in Nederland
12:10Blijft Fred uit B&B Vol Liefde in Nederland door nieuwe vriendin? 'Wil nu niet terug'
10:49Hereniging Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde in Spanje voor iedereen te volgen
10:00Camiel Kesbeke droomt van deelname aan deze tv-programma's
09:57Eline: 'Ik deed niet mee aan B&B Vol Liefde omdat ik een kind wil'