TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Ook buitenlandse B&B-eigenaren snakken naar de liefde en daarom loopt B&B Vol Liefde sinds juni al in Vlaanderen op de zender VTM. In die versie begeleidt presentatrice An Lemmens Bed & Breakfast-eigenaren die een bedrijf in Frankrijk hebben op het hobbelige pad van de liefde.
RTL heeft het programma nu ook verkocht aan Frankrijk waar binnenkort een eigen versie zal verschijnen. En de mogelijkheden lijken daarmee nog niet voorbij. Duitsland, Spanje en Italië hebben vast ook talloze B&B-eigenaren.
In Nederland is B&B Vol Liefde al een hit sinds het programma vorig jaar debuteerde. In de zomer valt er traditiegetrouw niet zoveel te beleven op televisie maar dit datingprogramma maakt veel goed.
Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad