TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat blijkt uit een oproep voor kandidaten.
In De Alleskunner storten 100 kandidaten zich op een gigantische en vooral keiharde afvalrace vol verrassende, bizarre en pittige opdrachten om te bepalen wie de meest veelzijdige persoon is. De deelnemers moeten zich zien te bewijzen in 99 opdrachten en er is maar één regel: ze mogen niet als laatste eindigen.
De spelletjes kunnen daarnaast vaak niet gek genoeg. Tijdens vorige edities moesten de deelnemers bijvoorbeeld een opgeblazen luchtbed in een klein zakje zien te krijgen, zo snel mogelijk citroenen uitpersen, hun gezicht volplakken met post-its en een ijsblok laten smelten door middel van hun eigen lichaamswarmte.
De spelshow is al een paar seizoenen op rij een succes, maar toch is er een kleine 'maar'. De VIPS-editie scoort qua kijkcijfers beduidend beter dan de editie met bekende Nederlanders, zo bleek afgelopen seizoen die werd gewonnen door de 30-jarige James Eekels uit Arcen. Toch heeft SBS6 er blijkbaar nog genoeg vertrouwen in. De zender gunt de reeks een nieuw seizoen.
Wil je nu zelf ook kijken of je een Alleskunner bent? Geef je dan hier op. De opnames vinden plaats in de maand augustus.
Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Scam alert: Trap er niet in!, Inferno
16:45Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film
16:25Gover Meit doet mee aan Dancing with the Stars in België: dit zijn de eerste beelden
15:48Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay