TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat blijkt uit een oproep voor kandidaten.
In De Alleskunner storten 100 kandidaten zich op een gigantische en vooral keiharde afvalrace vol verrassende, bizarre en pittige opdrachten om te bepalen wie de meest veelzijdige persoon is. De deelnemers moeten zich zien te bewijzen in 99 opdrachten en er is maar één regel: ze mogen niet als laatste eindigen.
De spelletjes kunnen daarnaast vaak niet gek genoeg. Tijdens vorige edities moesten de deelnemers bijvoorbeeld een opgeblazen luchtbed in een klein zakje zien te krijgen, zo snel mogelijk citroenen uitpersen, hun gezicht volplakken met post-its en een ijsblok laten smelten door middel van hun eigen lichaamswarmte.
De spelshow is al een paar seizoenen op rij een succes, maar toch is er een kleine 'maar'. De VIPS-editie scoort qua kijkcijfers beduidend beter dan de editie met bekende Nederlanders, zo bleek afgelopen seizoen die werd gewonnen door de 30-jarige James Eekels uit Arcen. Toch heeft SBS6 er blijkbaar nog genoeg vertrouwen in. De zender gunt de reeks een nieuw seizoen.
Wil je nu zelf ook kijken of je een Alleskunner bent? Geef je dan hier op. De opnames vinden plaats in de maand augustus.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv
08:46Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia
07:00Programma Olympische Winterspelen woensdag 11 februari
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, Men in Black II