TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In De Bevers laten John en Kees al weken meegenieten van hun mooie leven. Dat levert naast lovende recensies en een tweede seizoen ook een gevaar voor hun veiligheid op.
Voor de camera's van Shownieuws en RTL Boulevard doet het paar hun verhaal. Ze zijn onlangs benaderd door de recherche nadat tijdens een politieonderzoek naar een bende horlogedieven de naam van de volkszanger viel. De Bevers zouden een interessant doelwit zijn omdat ze enkele prijzige uurwerken bezitten met een gezamelijke waarde van zo'n 13.000 euro.
Het nieuws dat criminelen mogelijk een overval op hun woning aan het beramen zijn ging het stel niet in de koude kleren zitten. Ze besloten direct al hun kostbare klokjes, sieraden en juwelen te verkopen. Behalve hun twee hondjes, hun kostbaarste bezit.
De Bever laat weten dat er slapeloze nachten van te hebben: "Voor Kees vind ik het ook erger dan voor mijzelf. Kees is wel een beetje bang." Door de media op te zoeken is de verwachting dat andere dieven zijn afgeschrikt.
Partnerbijdrage
John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier
08:29De TV van gisteren: Kijkers voor House of Hide & Seek ver te zoeken op zomerse zaterdagavond
08:13Chess in tranen na mislukte proef in Bondgenoten: 'Ongezonde gewoonte'
12:08Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'