TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Met haar kenmerkende zwarte bril is Lorraine Littaur een opvallende verschijning. Dat is geen toeval. De oorspronkelijk uit New York afkomstige Lorraine werkte haar hele leven in de mode, bijvoorbeeld voor Chanel. Inmiddels is ze met pensioen, maar nog steeds blijft kleding haar boeien, zo is te zien in De Grannies van Amsterdam.
Ditmaal gaat ze langs bij Wilma, een vriendin die na een herseninfarct moeite heeft dingen te onthouden. Wilma gaat binnenkort op een cruise, maar weet niet zo goed welke kleding ze moet meenemen. Lorraine helpt haar met inpakken en zorgt dat ze voor elke dag een leuk setje heeft.
In het AD vertelde Lorraine eerder dat ze daar oog voor heeft. ‘Stijl heeft niets met veel geld te maken, het gaat om een goede combinatie.’
Deze aflevering van De Grannies van Amsterdam is op maandag 29 juni 2026 om 19:25 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
Familie Schouten geeft update na Ik Vertrek: 'Als we dit vooraf hadden geweten...'
19:40Gerard Joling geraakt door interview met René Froger bij Renze: 'Ik heb met niemand ruzie'
15:37Denise Laan verklaart afwezigheid in Hunted: 'Ik heb besloten afscheid te nemen'
14:39Arnout Hauben onthult de bestemming van nieuw Dwars door-seizoen
11:20Dit is wanneer Kerst met de Meilandjes te zien is