TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Mis niets over De Slechtste Chauffeur Van Nederland. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Coaches Tim en Tom Coronel en rij-instructrice Linda Gillis kijken vol ongeloof toe hoe de zes chauffeurs en hun bijrijders over het circuit rijden. De schade aan de auto's is enorm: de bumpers, de ramen en de carrosserie komen niet ongeschonden aan de finish. Dat geldt ook voor de ego's van de bestuurders, die eveneens flinke deuken oplopen.
Enkele bolides kunnen direct door naar de sloop; de chauffeurs moeten door. Er is immers werk aan de winkel om Nederland veiliger te maken. Belangrijk daarbij is dat de deelnemers beseffen wat ze fout doen.
Bij wegpiraat Remy lijkt dat het geval. Na roekeloze acties in een parkeergarage in het centrum van Nijkerk snapt hij dat zijn pittige rijstijl gevaar oplevert. Voor hemzelf, maar ook voor andere weggebruikers.
Deze tweede aflevering van De Slechtste Chauffeur van Nederland is op woensdag 4 maart 2026 om 20:30 uur te zien op RTL 5.
Jean-Paul uit B&B Vol Liefde werkt aan realityserie, samen met deze oud-kandidate
10:45Urk!-tweeling Gerda en Mathilde geeft update na ziekenhuisopname in Spanje
09:57André en Janny keren op deze datum terug op tv met hun nieuwe programma Beestenboel
09:31De TV van gisteren: pijnlijke plottwist bij Paul in B&B Vol Liefde verbijstert kijkers
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, Secret duets, Ted