TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Omroep MAX heeft nu zelf wat meer details onthuld.
Na hun avonturen in Nederland en in Zwitserland is het voor Janny van der Heijden en Andre van Duin tijd voor een nieuw hoofdstuk. In de aankomende realityserie Denkend aan Vlaanderen trekken de populaire MAX-sterren dan ook samen met hondje Nhaan door Belgie, op zoek naar de charme van onze zuiderburen.
Van de historische straten van Antwerpen, Gent en Brugge tot de sfeervolle kust van Oostende: onderweg bewonderen ze de mooiste bezienswaardigheden, proeven ze Vlaamse lekkernijen en ontmoeten ze diverse bekende collega's.
Hun reis begint echter wel in Nederland, in Tholen om precies te zien, waar Janny van der Heijden en Andre van Duin een zeemanskoor ontmoeten. Zodra dat avontuur voorbij is, stappen ze aan boord om via de Schelde Vlaanderen binnen te varen, met hun bestemming Antwerpen in het vizier. Janny kan niet wachten om eenmaal daar de brocante af te struinen, iets waar Andre niet direct enthousiast van wordt. Maar voor Janny doet hij gelukkig alles. De dag wordt afgesloten op een terras met Miguel Wiels.
In de eerste aflevering duiken de twee verder nog in de rijke geschiedenis van Antwerpen. Daarna staat er nog een bezoekje aan een stripwinkel op het programma en zet de boot koers richting Gent, met een tussenstop bij Kasteel Cortewalle. Hier leren Janny en Andre de fijne kneepjes van het hofdansen, inclusief een historische verkleedpartij.
Denkend aan Vlaanderen is vanaf 9 maart iedere zondag om 21:25 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Hélène Hendriks baart opzien met doorschijnend truitje in De Oranjewinter: internet gaat los
10:59Welk programma vervangt Expeditie Robinson op RTL 4?
07:47MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique