TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Eén ding is zeker: de strijd zal ook nu weer flink losbarsten.
Million Dollar Desert lijkt sterk op Million Dollar Island. De deelnemers moeten namelijk ook in deze variant onder toeziend oog van presentator Dennis van der Geest polsbandjes zien te verzamelen die elk 10.000 euro waard zijn. Afvallers kunnen hun bandjes doorgeven aan anderen, waardoor het spel niet alleen draait om overleven, maar ook om strategische vriendschappen.
Toch zitten er wel degelijk verschillen in. Naast dat de deelnemers zullen moeten overleven in de broeierige woestijn, hoeven de deelnemers in deze editie ook niet bang te zijn dat hun avontuur al na enkele dagen stopt. Volgens SBS is het zo dat de afvallers niet definitief naar huis worden gestuurd: een van hen maakt zelfs kans om later in het spel terug te keren. Wat daarvoor nodig is, zal later blijken.
Pak je agenda er maar snel bij, want vanaf 9 september is Milion Dollar Island elke maandag en woensdag om 21:30 uur te zien op NET5. Terugkijken kan naar verwachting via Kijk.nl
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)
15:35Frank van Leeuwen presenteert ook de talkshow Goedenavond Nederland
13:56Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'