TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Eén ding is zeker: de strijd zal ook nu weer flink losbarsten.
Million Dollar Desert lijkt sterk op Million Dollar Island. De deelnemers moeten namelijk ook in deze variant onder toeziend oog van presentator Dennis van der Geest polsbandjes zien te verzamelen die elk 10.000 euro waard zijn. Afvallers kunnen hun bandjes doorgeven aan anderen, waardoor het spel niet alleen draait om overleven, maar ook om strategische vriendschappen.
Toch zitten er wel degelijk verschillen in. Naast dat de deelnemers zullen moeten overleven in de broeierige woestijn, hoeven de deelnemers in deze editie ook niet bang te zijn dat hun avontuur al na enkele dagen stopt. Volgens SBS is het zo dat de afvallers niet definitief naar huis worden gestuurd: een van hen maakt zelfs kans om later in het spel terug te keren. Wat daarvoor nodig is, zal later blijken.
Pak je agenda er maar snel bij, want vanaf 9 september is Milion Dollar Island elke maandag en woensdag om 21:30 uur te zien op NET5. Terugkijken kan naar verwachting via Kijk.nl
Dit is de verbijsterende winnaar van The Tribute: Battle of the Bands 2025
10:26Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer
21:42Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'