TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In het nieuwe realityprogramma worden 12 BN'ers gedropt op een verlaten strand in Colombia. Daar hebben ze geen bed, geen wc, geen douche en geen eten op bestelling. Dat zal even wennen zijn voor de realitysterren, die normaal in luxe leven.
Op het strand gaan de BN’ers de strijd met elkaar aan in fysieke spellen. Hun doel: een plek veroveren op een jacht dat op 150 meter van het eiland ligt. Mindgames, strategie en allianties bepalen uiteindelijk wie op deze jacht mag blijven en wie wordt teruggestuurd naar het strand. De winnaar van het programma gaat naar huis 50.000 euro en de titel van ultieme anti-survivaller.
De presentatie ligt in handen van Gwen van Poorten.
Er gingen al geruchten over enkele deelnemers, maar inmiddels heeft NET5 bevestigd wie we in het programma gaan zien. Melle van Rooijen, Michella Kox, Luca Tor, Louisa Janssen, Denise van der Laan, Naomi Dijkstra, René Spoelstra, Marc-Junior Dufour, Vonneke Bonneke, Maxim van den Nieuwenhuyzen, Shani van Hoey en Megan Desaever gaan in Colombia de strijd met elkaar aan.
A.S.S. – Anti Survival Show is vanaf 25 mei van maandag tot en met donderdag om 21.30 uur bij NET5 te zien.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'