TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
En dat verbaast ons niet: de eerste twee seizoenen deden het goed bij de kijkers.
In Het Hoge Noorden reist Omroep MAX-presentatrice Dionne Stax naar de meest prachtige plekken in Noorwegen en Zweden. Ze bezoekt daar verschillende Nederlanders die daar vaak al jaren wonen en er uiteraard voor open staan om de deuren van hun stulpje te openen voor de cameraploegen.
En daar blijft het niet bij. Uiteraard kunnen de geportreteerden ook verwachten dat Dionne Stax ze vraagt waarom ze voor een rustige en stille woonomgeving hebben gekozen en hoe het ze bevalt.
Mocht dit nu als muziek in je oren klinken, heb je geluk. Het is Tina Nijkamp namelijk opgevallen dat meerdere redacteuren op hun Linkedin hebben staan dat ze aan de slag gaan voor het populaire Omroep MAX-programma. "En er staat ook bij voor seizoen 3", vertelt ze in de podcast.
Overigens komt dit nieuws nu ook weer niet bepaald uit de lucht vallen: eerder zocht Omroep MAX zelf ook al naar avontuurlijke Nederlanders om te volgen in het derde seizoen.
Wanneer het derde seizoen van Het Hoge Noorden op televisie te zien is, is vooralsnog niet bekend. We houden het in de gaten.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen zondag 15 februari
23:04Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette