TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Binnenkort kunnen we weer genieten van al het lief en leed van de Echte Gooische Moeders op Videoland, want de startdatum is bekend.
Noteren maar.
Pauline, Bo, Florine, Kimberly en Leslie zitten nog vol in de opnames van het nieuwe seizoen van Echte Gooische Moeders, maar lang hoeven we niet te wachten tot we het eindresultaat gaan zien. De realityserie is namelijk vanaf maandag 2 juni terug met nieuwe afleveringen op Videoland.
De Echte Gooische Moeders zitten in ieder geval niet stil, want te lezen is dat kijkers dit seizoen meegenomen worden op een girls trip, maar is ook de aanloop naar Leslie’s bruiloft te zien, wordt Pauline veertig jaar, Florine gaat definitief emigreren en Kimberly duik in haar adoptieverleden.
Echte Gooische Moeders draait om de levens van Pauline Wingelaar, Bo Wilkes, Florine Hofstee, Leslie Keijzer en Kimberly Bosman. Ze lijken een perfect leven te leiden met een knappe man, mooie kinderen en een prachtig huis, maar ook zij hebben te maken met de ups en downs. In de realityshow delen de vrouwen openhartig lief en leed.
Het vijfde seizoen van Echte Gooische Moeders gaat op maandag 2 juni van start op Videoland. Daarna is er wekelijks een aflevering te streamen op de streamingdienst.
Monique over Winter Vol Liefde: ‘Ik heb gehuild om alles wat er over me werd gezegd’
09:42De Hanslers: Mama Mo wil kleding van Denise niet in haar vrachtwagen
09:07Terugkijken: Erika eert haar broer René Karst bij Shownieuws
08:07De TV van gisteren: zomerse Heel Holland Bakt matcht niet met winterweer
06:47Vanavond op TV: Hunted, Gelukkig hebben we de foto's nog!, The Accountant