TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De makers van Het perfecte plaatje Argentinië pakten de ontknoping groots aan in de stijl van Wie is de Mol? en Expeditie Robinson: in het bijzijn van familie, vrienden en oud-kandidaten werd teruggeblikt en gekeken naar de eindstrijd.
Maurice Lede, Jochem van Gelder en Thomas Berge waren de drie overgebleven amateurfotografen die op de Argentijnse pampa's aan de hand van twee zeer verschillende shoots moesten bepalen wie de winst mocht claimen.
Presentator Tijl Beckand keek toe hoe het trio de tanden stuk beet op een fashion én een documentaireshoot tussen de koeien, de gaucho's en het echte leven op het platteland. Jurylid William Rutten en zijn Argentijnse collega Gabi gaven als altijd de punten.
Al op Argentijnse bodem bleek dat Thomas Berge net te weinig punten had om door te stoten tot de laatste twee. De eindbeoordeling volgde in Amsterdam waar Maurice en Jochem de kans kregen hun drieluik rond het gaucho leven mochten toelichten.
Maar de jury had eigenlijk al besloten. Met een algemeen gemiddelde van 8.5 was Maurice Lede nét iets sterker dan Jochem van Gelder die genoegen moest nemen met een 8.3. Verbluft viel de presentator zijn ouders in de armen.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?