TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De makers van Het perfecte plaatje Argentinië pakten de ontknoping groots aan in de stijl van Wie is de Mol? en Expeditie Robinson: in het bijzijn van familie, vrienden en oud-kandidaten werd teruggeblikt en gekeken naar de eindstrijd.
Maurice Lede, Jochem van Gelder en Thomas Berge waren de drie overgebleven amateurfotografen die op de Argentijnse pampa's aan de hand van twee zeer verschillende shoots moesten bepalen wie de winst mocht claimen.
Presentator Tijl Beckand keek toe hoe het trio de tanden stuk beet op een fashion én een documentaireshoot tussen de koeien, de gaucho's en het echte leven op het platteland. Jurylid William Rutten en zijn Argentijnse collega Gabi gaven als altijd de punten.
Al op Argentijnse bodem bleek dat Thomas Berge net te weinig punten had om door te stoten tot de laatste twee. De eindbeoordeling volgde in Amsterdam waar Maurice en Jochem de kans kregen hun drieluik rond het gaucho leven mochten toelichten.
Maar de jury had eigenlijk al besloten. Met een algemeen gemiddelde van 8.5 was Maurice Lede nét iets sterker dan Jochem van Gelder die genoegen moest nemen met een 8.3. Verbluft viel de presentator zijn ouders in de armen.
Partnerbijdrage
Terugkijken: Floor Jansen in duet met Douwe Bob bij Beste Zangers
10:31Drama en tranen in Het Zwaard van Damocles: 'Vieze spelletjes worden gespeeld'
09:38Dit programma vervangt Miljoenenjacht vanaf komende zondag op SBS6
09:11Dit programma vervangt De Oranjezondag op SBS6
08:17De TV van gisteren: 'Nodig Sylvana Simons niet meer uit in een talkshow'