TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De makers van Het perfecte plaatje Argentinië pakten de ontknoping groots aan in de stijl van Wie is de Mol? en Expeditie Robinson: in het bijzijn van familie, vrienden en oud-kandidaten werd teruggeblikt en gekeken naar de eindstrijd.
Maurice Lede, Jochem van Gelder en Thomas Berge waren de drie overgebleven amateurfotografen die op de Argentijnse pampa's aan de hand van twee zeer verschillende shoots moesten bepalen wie de winst mocht claimen.
Presentator Tijl Beckand keek toe hoe het trio de tanden stuk beet op een fashion én een documentaireshoot tussen de koeien, de gaucho's en het echte leven op het platteland. Jurylid William Rutten en zijn Argentijnse collega Gabi gaven als altijd de punten.
Al op Argentijnse bodem bleek dat Thomas Berge net te weinig punten had om door te stoten tot de laatste twee. De eindbeoordeling volgde in Amsterdam waar Maurice en Jochem de kans kregen hun drieluik rond het gaucho leven mochten toelichten.
Maar de jury had eigenlijk al besloten. Met een algemeen gemiddelde van 8.5 was Maurice Lede nét iets sterker dan Jochem van Gelder die genoegen moest nemen met een 8.3. Verbluft viel de presentator zijn ouders in de armen.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde