TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Na vele opdrachten, ruzies, gevechten, beestjes en slapen in hangmatten kunnen de meiden uit Echte Meisjes in de Jungle eindelijk opgelucht ademhalen. Ze mogen weer naar de bewoonde wereld, maar niet voordat de finale opdracht is gespeeld.
Let op: dit artikel bevat spoilers.
Na een paar weken overleven in de Surinaamse jungle is er een eind gekomen aan het tweede seizoen van Echte Meisjes in de Jungle en we hebben een winnares.
De overgebleven meiden Kelly van der Veer, Michella Kox , Michelle Loots, Esmee Ipema, Jacomien Zoer en Shirley Cramer gaan in teams nog één keer de strijd tegen elkaar aan. Maar helaas voor de Sranang Sweeties (het team met Michella, Esmee en Shirley) trekken zij aan het kortste eind en is het dan ook game over voor ze.
Nadat Michella belooft nu écht nooit meer mee te doen aan het programma (die hebben we vaker gehoord), gaan Kelly, Jacomien en Michelle individueel de strijd met elkaar aan. Zij moeten doormiddel van verschillende vragen een cryptex zien te openen. Kelly neemt haar tijd en snapt ook vrij weinig van haar cryptex. Het zijn dan ook Jacomien en Michelle die de opdracht winnen en doorgaan naar de grote finale.
De dames moeten liftend de finale opdracht uitvoeren en langs verschillende punten om uiteindelijk drie tokens te verzamelen. De race gaat gelijk op, maar Jacomien lijkt steeds een kleine voorsprong te hebben. Toch is het Michelle die als eerste het eindpunt bereikt en bij Valerio aankomt en uitgeroepen tot grote winnaar en Queen of the Jungle. En er daarnaast vandoor gaat met 15.300 euro.
Michelle laat weten dat ze een bijzondere tijd heeft gehad in de jungle maar dan het niet van een leien dakje ging. “Het was echt heel zwaar. Je eet weinig en zit constant tussen ruzies, gevechten en types die verschillende meningen hebben en dat is mentaal ook heel zwaar.”
Mocht je nog niet genoeg hebben van Echte Meisjes in de Jungle? De Reünie is vanaf volgende week maandag 26 februari te zien op Videoland en de eerste beelden beloven weer veel vuurwerk.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: NPO Doc: De non en de wegwerpkinderen, Payback: Hoe ver zou jij gaan?, Red Heat