TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Haal de zakdoekjes maar alvast uit de kast. Het duurt niet lang meer.
In het aankomende seizoen van Over Mijn Lijk zijn weer diverse jongeren te zien die ongeneeslijk ziek zijn. Ze hebben mogelijk allemaal een andere aandoening, maar toch hebben ze iets gemeen: ze staan nog volop in het leven en hopen in de laatste fase van hun leven er nog alles uit te halen. Tim Hofman volgt ze bij hun (dagelijkse) bezigheden en praat openhartig met ze over het leven en de dood.
Hoe verdrietig dit programma vaak ook is, is het de makers toch weer gelukt om vijf jongeren te vinden die de kracht hebben om hun verhaal te doen. Eén daarvan is de inmiddels 25-jarige Eva uit Tilburg, die in maart 2021 de diagnose uitgezaaide longkanker kreeg. Sommige kijkers zullen haar misschien wel herkennen: ze houdt haar 174.000 volgers geregeld op de hoogte via haar Instagram-account @longeneeslijk en geeft geregeld updates via de radioshow van Mattie & Marieke.
Verder zullen de kijkers ook kennismaken met Jegor, Maaike, de uit Lisse afkomstige Zoë, de 35-jarige Jeffrey. Die laatste twee stellen zich in de onderstaande twee video's alvast voor.
Dit bericht op Instagram bekijken
Dit bericht op Instagram bekijken
Het nieuwe seizoen Over Mijn Lijk laat niet al te lang meer op zich wachten. Vanaf 9 januari 2024 maken we kennis met Zoë, Jeffrey, Jegor, Eva en Maaike die ondanks dat ongeneeslijk ziek zijn nog altijd alles uit het leven halen. Tim volgt ze bij hun mooie en minder momenten en hoopt van ze te horen hoe ze omgaan met het feit dat hun leven niet lang meer duurt.
Over Mijn Lijk is vanaf dinsdag 9 januari 2024 wekelijks vanaf 21:40 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’