TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
En dat bleek duidelijk geen makkelijke keuze.
Afgelopen vrijdag was in De Bondgenoten al te zien hoe de Gieren de knock-outs wisten te winnen. Hierdoor maakten Mary, Serena, Denise en Chelsea nog als enige kans op die felbegeerde ton. Maar ook voor hen lag dat mooie geldbedrag zeker nog niet voor het oprapen.
Elke cyclus mogen namelijk slechts twee deelnemers door naar de finale: één deelnemer die door zijn eigen bondje naar voren wordt geschoven en één kandidaat die de voorkeur krijgt van de rest van de groep. Die keuze moest maandag nog worden gemaakt.
En dat bleek makkelijker gezegd dan gedaan, vooral nadat Serena de voorkeur van haar eigen groep kreeg. De rest van de deelnemers hadden zichtbaar moeite om het eens te worden. Daardoor eindigde de stemming uiteindelijk in een gelijkspel met vijf stemmen voor Mary en vijf voor Chelsea. In zulke gevallen moet de deelnemer met de minste stemmen de knoop doorhakken, en dat was dus het geval voor Denise. Zij besloot haar voorkeur uit te spreken naar Mary.
Deze keuze wordt gesteund door de kijkers, die zich überhaupt afvragen waarom zoveel mensen voor Chelsea stemden, gezien haar kortere tijd in het huis.
Wat is de reden dat mensen Chelsea de finale instemmen? Hebben ze zo’n hekel aan Mary dan ofzo? Van mij mag er iemand na een maand best in de finale staan van #debondgenoten maar dan als hij/zij enorm veel heeft gedaan. Dit is toch vreemd? — Epc (@EefyPC_) May 6, 2024
Wat heeft chelsea deze maand laten zien dan? #DeBondgenoten — ? (@xxxKiimm) May 6, 2024
Idioot dat ze voor Chelsea gaan. Dat kind zit er net. #debondgenoten — Emily (@tweetsvanEem) May 6, 2024
Chelsea serieus?? Zit er net een maand in en zit alleen maar met Bo te knuffelen. Jezus sorry hoor maar waarom #debondgenoten — A. (@abbeykijktmee) May 6, 2024
Benieuwd wie de finale wint? Dat zie je vanavond vanaf 19:45 uur in De Bondgenoten op SBS6.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.