TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Er komt een zesde seizoen van Kamp Van Koningsbrugge aan, maar wel op een andere manier dan we tot nu toe gewend zijn.
Dat blijkt uit een video die AVROTROS heeft gedeeld.
In de realityshow gaan vijftien doodgewone burgers de uitdaging aan om een loodzware Special Forces-training te volgen. De kandidaten worden acht dagen lang zowel fysiek als mentaal enorm op de proef gesteld.
Alsof het de afgelopen jaren al niet zwaar genoeg was, wordt voor de nieuwe reeks de lat nog een stukje hoger gelegd. "Je wordt niet alleen uitgedaagd door ons en het stemmetje in je hoofd, maar ook door bizar zware omstandigheden en een extreem klimaat", vertellen Ray Klaassens en Dai Carter terwijl er beelden van onder meer ijsschotsen en woestijnen voorbijkomen. Dat belooft wat!
Mocht dit je als muziek in de oren klinken... je kunt je nog aanmelden via deze pagina.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie