TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Goed nieuws voor iedereen die graag naar De Erfgenaam kijkt: er komt een nieuw seizoen aan!
Dat laat erfrechtspecialist Klaas Zondervan weten op social media.
Hij duikt samen met Ruben Nicolai weer in de wereld van ongeclaimde erfenissen. Ze hopen deze bij de rechtmatige erfgenamen te krijgen voordat de verjaringstermijn verstrijkt en de erfenissen vervallen. Tijdens hun diepgravende zoektochten komen vaak bijzondere familieverhalen aan het licht.
Vorig seizoen werd er een leuke twist aan de show gegeven door Ruben en Klaas niet alleen erfenissen van geld uit te laten pluizen, maar ook die van unieke objecten met een rijke geschiedenis.
Voor opnames van alweer het vierde seizoen van 'De Erfgenaam' in mijn woonplaats Alphen aan den Rijn. #deerfgenaam #erfgenamenonderzoek #genealogie #rtl4 pic.twitter.com/6zWL0qzIeS — Klaas “Sherlock” Zondervan @ De Erfgenaam RTL4 (@DutchGenealogy) April 8, 2024
Lees ook: Ruben Nicolai terug als presentator van Lego Masters
Wanneer het nieuwe seizoen van De Erfgenaam bij RTL 4 te zien is, is nog niet bekend.
Partnerbijdrage
De Slimste Mens-duo maakt comeback met treinreis van Estland tot Spanje
11:29Talpa komt met een nieuwe dagelijkse dramaserie op Net5
11:25Het programma So You Think You Can Dance komt terug
10:38Komt er een tweede seizoen van Kees Flodder?
10:28Het Sinterklaasjournaal verbreekt jarenoud record met eerste aflevering
Een nieuwe generatie voegt zich bij ’s werelds beruchtste huurlingen in Expend4bles.
