TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Goed nieuws voor iedereen die graag naar De Erfgenaam kijkt: er komt een nieuw seizoen aan!
Dat laat erfrechtspecialist Klaas Zondervan weten op social media.
Hij duikt samen met Ruben Nicolai weer in de wereld van ongeclaimde erfenissen. Ze hopen deze bij de rechtmatige erfgenamen te krijgen voordat de verjaringstermijn verstrijkt en de erfenissen vervallen. Tijdens hun diepgravende zoektochten komen vaak bijzondere familieverhalen aan het licht.
Vorig seizoen werd er een leuke twist aan de show gegeven door Ruben en Klaas niet alleen erfenissen van geld uit te laten pluizen, maar ook die van unieke objecten met een rijke geschiedenis.
Voor opnames van alweer het vierde seizoen van 'De Erfgenaam' in mijn woonplaats Alphen aan den Rijn. #deerfgenaam #erfgenamenonderzoek #genealogie #rtl4 pic.twitter.com/6zWL0qzIeS — Klaas “Sherlock” Zondervan @ De Erfgenaam RTL4 (@DutchGenealogy) April 8, 2024
Lees ook: Ruben Nicolai terug als presentator van Lego Masters
Wanneer het nieuwe seizoen van De Erfgenaam bij RTL 4 te zien is, is nog niet bekend.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht