TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Goed nieuws voor iedereen die graag naar De Erfgenaam kijkt: er komt een nieuw seizoen aan!
Dat laat erfrechtspecialist Klaas Zondervan weten op social media.
Hij duikt samen met Ruben Nicolai weer in de wereld van ongeclaimde erfenissen. Ze hopen deze bij de rechtmatige erfgenamen te krijgen voordat de verjaringstermijn verstrijkt en de erfenissen vervallen. Tijdens hun diepgravende zoektochten komen vaak bijzondere familieverhalen aan het licht.
Vorig seizoen werd er een leuke twist aan de show gegeven door Ruben en Klaas niet alleen erfenissen van geld uit te laten pluizen, maar ook die van unieke objecten met een rijke geschiedenis.
Voor opnames van alweer het vierde seizoen van 'De Erfgenaam' in mijn woonplaats Alphen aan den Rijn. #deerfgenaam #erfgenamenonderzoek #genealogie #rtl4 pic.twitter.com/6zWL0qzIeS — Klaas “Sherlock” Zondervan @ De Erfgenaam RTL4 (@DutchGenealogy) April 8, 2024
Lees ook: Ruben Nicolai terug als presentator van Lego Masters
Wanneer het nieuwe seizoen van De Erfgenaam bij RTL 4 te zien is, is nog niet bekend.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland
12:19Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli